Barbora Procházková

Atletka


Ahoj,

jmenuji se Bára Procházková a jsem atletka reprezentující Českou republiku ve sprintu. Již od svých 15 let se věnuji atletice naplno a trénuji téměř každý den. Běhat jsem začala již v mých 6 letech, kdy jsem závodila s klukama od nás z vesnice v třešňovém sadu. :-) V první třídě jsem začala vyhrávat závody na krátké vzdálenosti a začala jsem docházet na atletiku do Nového Boru, kde jsem také začínala.

Atletika však není jediná má závislost. Od října roku 2017 jsem se stala kondiční trenérkou baseballového týmu malých nadějných baseballistů a týmu softbalistek klubu Kotlářka pod vedením trenéra Jakuba Sládka. Další mou vášní je fitness, posilování, box, strava, trénování a hlavně práce na mě samotné. V září roku 2017 jsem dokončila magisterské studium na Karlově Univerzitě a vystudovala obor management sportu, který jsem si zamilovala. Díky této škole jsem se stala součástí týmu Českého olympijského
výboru a pracuji na nejrůznějších projektech pod záštitou
olympijských hodnot.

Každý den si užívám naplno a tvrdě na sobě pracuji. Mou součástí každodenní jízdy je práce nejen na fyzické stránce, ale také na psychické. Každý den je skvělou příležitostí pro nový začátek, a právě toto motto se stalo součástí mého každodenního života.

Proč uživám Manu?

„MANA jen na vlastní nebezpečí. Všem kdo ji ochutnají, hrozí závislost!“ Jednoduchost, rychlost a elegance v jednom.