Eliška Selinger

Studentka medicíny a popularizátorka vědy

Ahoj,

jmenuji se Eliška Selinger, studuji Všeobecné lékařství, věnuji se biomedicínskému výzkumu a od mého vítězství v soutěži Famelab – Talking science se také aktivně zabývám vědeckou žurnalistikou a živými popularizačními výstupy v ČR i zahraničí. 

Dobrovolně pracuji jako zdravotnická expertka České Veganské Společnosti, skrze kterou se snažím šířit vědecky podložené poznatky o zdraví i do alternativní komunity. Jsem také jednou z autorek food blogu Chudý Vegosaurus s jehož stánkem se občas objevuji i na veganských akcích.

Jako veganka, studentka medicíny pracující ve výzkumu a popularizátorka vědy mám velmi často rozvrh tak zaplněný, že jen stěží hledám čas na klidný oběd nebo svačinu. MANA je pro mě cestou, jak udržet tempo bez toho, abych rezignovala na své zdraví nebo etické hodnoty. Cesta, díky které mohu ušetřit čas na věci, na kterých mi opravdu záleží a svému velkému koníčku, vaření, se věnovat jen ve chvílích, kdy na něj mám opravdu chuť. Ať už mi ve škole nechají na oběd jen 10 minut nebo si potřebuji rychle doplnit energii v pauzách během práce na experimentu, MANA je tím, co mi pomáhá jít dál za mými sny.

Proč užívám Manu?

"MANA je tím, co mi pomáhá jít dál za mými sny."