Jiří Vašina

Vodní slalomář

Jmenuji se Jirka Vašina, narodil jsem se v Karviné a jsem vodní slalomář na divoké vodě.  Do kajaku jsem se poprvé posadil v roce 2007 a od té doby v něm sedím každý den. V roce 2014 jsem zahájil studium na FTVS UK a začal trénovat v Praze. V sezóně 2016 jsem se umístil v kategorii U23 na 3. místě na MČR v pražské Tróji.

Do svých tréninků dávám úplně vše. Pocit na vodě je pro mě k nezaplacení. Pokud nemám více jak 10h tréninku týdně, je to nuda! A tak jsem se dostal k jídlu MANA. Je super, když si před tréninkem mohu dát něco lehkého a nutričně plnohodnotného. MANA mi šetří spoustu času, který mohu věnovat například regeneraci a odpočinku. V rámci svého sportu také hodně cestuji. Slovinsko, Itálie, ale také Spojené Arabské Emiráty a Nový Zéland jsou místa pro ideální soustředění! I zde najde MANA své uplatnění. Je skladná, chuťově příjemná a nepotřebuje žádnou tepelnou úpravu. Zkrátka skvělý parťák na cesty.

Kromě svého sportu se věnuji běhu na lyžích, lednímu hokeji, plavání, instruktorování na kajaku a v neposlední řadě se jako „trenér“ starám o skupinku mladých slalomářů.

Můj cíl pro následující sezóny je probojování se do reprezentačního A týmu České republiky a zúčastnění se nejvyšších mezinárodních závodů.

Proč užívám Manu?

Proč piju MANU? Pokud od svého těla očekávám to nejlepší, musím to nejlepší prostě dodat!