Kateřina Maršounová

Designérka, lektorka a podnikatelka

Ahoj,

jmenuju se Katka Maršounová, je mi 29 let a jsem designérka, lektorka a podnikatelka. V mé schizofrenii všedního dne, kdy nestíhám už od snídaně v podstatě nic sníst, je MANA zázrak, kterému děkuji každý den za svůj život.   

Ještě v roce 2010 jsem při svých 160cm měla 97kg.  Nikdy jsem nebyla vyloženě typ na zdravou stravu a nedostatek času na jídlo při studiích v zahraničí jsem si kompenzovala fast foody, protože k vaření (nebo jídlu) jsem prostě nikdy neměla kladný vztah.  To se změnilo, když jsem díky diagnostikované morbidní obezitě musela přehodnotit svůj život.  Přestala jsem tak řešit do jakého oblečení svoje nezdravé tělo schovám a začala se zajímat o to, co dobrého do něj dát, abych zvrátila osud nejen svého těla, ale celého dosavadního života.  

V roce 2014 jsem se díky srovnání hlavy a jídelníčku dostala na 64kg (těhle 33kg dole mi tenkrát zachránilo život) a konečně se odhodlala dělat to, co mě naplňuje a dělá šťastnou dodnes – mojí vysněnou značku oblečení Project Rehab. www.loveprojectrehab.com

Denně se skrz to co dělám snažím ostatní inspirovat k tomu, aby se člověk nabál být sám sebou, aby následoval to, co ho naplňuje, to, co ho dělá šťastným, aby se nebál vybočit z řady jen proto, že to není zvykem v jeho okolí.  MANA mi dodává sílu, sebevědomí a hlavně klid – protože vím ,že je díky ní postaráno o moje tělo stejně, jako já se starám o svoje klienty, o svůj business a řadu dalších aktivit.  

Jsem opravdu zamilovaná do MANY.  A moc děkuji celému MANA týmu za to, že je.

Proč užívám Manu?

"MANA mi dodává sílu, sebevědomí a hlavně klid – protože vím ,že je díky ní postaráno o moje tělo stejně, jako já se starám o svoje klienty, o svůj business a řadu dalších aktivit."