Petr Lüftner

Písničkář

Ahoj,

jmenuji se Petr Lüftner, živím se hudbou a vším, co je s ní příbuzné. Především písničkařím, skládám, textuji, zpívám a hraji na harmoniku, kytaru či ukulele. Jak jen mohu, tak jezdím nejen po České republice a koncertuji.

Aktivně se hudbě naplno věnuji šestým rokem, kdy jsem pochopil, že tohle bude právě cesta pro mě. Jakožto harmonikář se snažím vyvracet lidem předsudky, že akordeon je nástroj pouze do hospody. Když mi to čas dovolí, tak mě mimo jiné můžete tu a tam slyšet i na Českém rozhlase Sever, kde se snažím zpříjemnit den především víkendovým posluchačům a právě i na této stanici vnímám hudební svět z té druhé strany.

Protože hudba, koncertování a kdykoliv je volno, tak i má velká láska, kterou je silniční cyklistika, spolkne hodně času, tak jsem se kdysi před lety rozhodl vyzkoušet stravu značky Mana, která mi přesně pomohla v tom, abych neztrácel čas vařením a přípravou jídla pro sebe sám a zároveň dodal tělu zdravé látky. Nejen, že mi Mana zachutnala od začátku, ale stala se doslova mým denním chlebem a parťákem na cestách i během práce, která mě naplňuje. Proto jsem moc rád, že se nám s Manou povedlo navázat spolupráci v rámci ambasadorství. Mohu se tak s ní dostávat do kontaktu každý den a věnovat se s klidem dalším činnostem, kterými mohu svou tvorbu posouvat směrem vzhůru a moc si cenním toho, že mám příležitost být i jakousi součástí této značky, protože když se řekne Mana, tak za ty roky, co na ní ujíždím, mě s ní má moje okolí již docela pevně spojeno.

http://petrluftner.cz/

Proč uživám Manu?

Nejen, že mi Mana zachutnala od začátku, ale stala se doslova mým denním chlebem a parťákem na cestách i během práce, která mě naplňuje.