Resound

Nahrávací studio

Ahoj,

jsme nahrávací studio Resound z Brna. Kromě nahrávání se věnujeme i psaní a produkci rádiových singlů pro Warner Music (Romuald Klemm, Jakub Děkan, Sebastian). Seznámili jsme se v létě 2016 skrze Nikovu kapelu Silver Springs, která hrála v jednom z libereckých barů, kam byl Martin pozvanej, aby si ji přišel poslechnout. Po koncertě jsme navázali spolupráci a začali ve studiu nahrávat jejich debutové EP Limbo. Od začátku jsme měli ze spolupráce dobrý pocit, a tak se Niko postupně stal pevnou součástí studia. Práce nám sedla krásně a od té doby na něčem neustále pracujeme.


Martin - Od mala se věnuji hudbě. Začal jsem hraním na různé nástroje, nejdříve na hodinách v ZUŠ, později v kapelách, až jsem plynule přešel k produkování vlastní hudby. Dnes už šestým rokem vlastním nahrávací studio Resound. Nahrávám kapely a společně s Nikem produkuji, jejich nahrávky. Vždycky jsem si přál, aby můj největší koníček byl zároveň mou prací a to se mi tady povedlo parádně skloubit.

"Při nahrávání se zpravidla tvrdě pracuje, člověk je zabraný do zvuku, soustředí se na výkon a jídlo se odsouvá až na druhou kolej. Dovoz pizzy na poslední chvíli byl kapelní rutinou, se kterou se jen horko těžko bojuje. Mana všechny tyto problémy řeší za mě, velmi rychle zasytí, dodá energii a díky ní se nemusím stresovat nezdravým jidelníčkem."

Niko - Hudbě se věnuji již mnoho let. Začal jsem klasicky s kytarou a hraním v kapele, postupem času jsem se dostal k dalším nástrojům včetně zpěvu a hudební produkce.

“Manu nejčastěji jím k snídani - dá mi skvělou energii do začátku dne, je příjemně lehká a motivuje mě jíst po celý den zdravěji. Cítím se po ní fresh a připravený na práci. Je skvělou záchranou, když v noci po dlouhé session padne hlad a člověk se chce vyhnout objednávání pizzy.”

Proč uživám Manu?