Vojtěch Štursa

Skokan na lyžích

Ahoj,

jmenuji se Vojtěch Štursa, je mi třiadvacet a dělám skoky na lyžích. Poprvé jsem si z můstku skočil už v šesti letech a za dobu své kariéry jsem se dopracoval až do České reprezentace. Nyní bojuji o co nejlepší umístění mezi skokanskou elitou v nejvyšších mezinárodních soutěžích Světového poháru. Mým snem je stát se historicky nejlepším Českým skokanem a zařadit se mezi největší legendy tohoto sportu. Ačkoliv se moje výsledky v poslední sezoně nevyvedly úplně dle představ, stále jsem si dokázal splnit jeden z mých dětských snů - reprezentovat Česko na Olympijských hrách.
Skoky na lyžích jsou krásný sport a celý můj život, proto nepřestávám věřit a každý den pracuji na cestě za splněním mých snů a cílů.

Proč užívám Manu?
Manu užívám pro dosažení co nejlepších výkonů. Jako skokan na lyžích musím mít svoji hmotnost a životosprávu neustále pod kontrolou. Mana mně to všechno značně ulehčuje. Prášek používám v běžné dny k dosažení optimálního energetického příjmu a Mana Drink u mě zase jednoznačně vede při závodech, jakožto skvělá svačinka, která zažene hlad i stres - ihned a bez práce.

Proč uživám Manu?

"Prášek používám v běžné dny k dosažení optimálního energetického příjmu a Mana Drink u mě zase jednoznačně vede při závodech, jakožto skvělá svačinka, která zažene hlad i stres - ihned a bez práce."