Chci zhubnout

Hubnutí s Manou je možné, záleží však na správném dávkování. Pro hubnutí je zásadní držet se pravidla, aby konzumovaný energetický příjem byl nižší, než energetický výdej. Jinými slovy, tělo musí spálit více kalorií, než sníte.

Hlavní výhodou práškové Many a Mana Drinku je snadné dávkování a podrobný nutriční štítek. S každou zkonzumovanou porcí tedy jasně víte, kolik kalorií a živin přijmete. Velikost a počet porcí pak můžete snadno nastavit podle Vašich individuálních potřeb.

Mnoho zákazníků se nás ptá, jaký kalorický příjem je při redukční dietě optimální. Ve skutečnosti jsou tyto hodnoty velmi individuální - závisí na mnoha faktorech - např. vaší výšce, váze, pohlaví, věku a především pohybové aktivitě, která je při hubnutí velmi důležitá. Jistou nápomocí Vám mohou být on-line kalorické tabulky, mobilní aplikace nebo třeba některé typy sporttesterů a chytrých hodinek.

Vždy je ale třeba pamatovat na to, že Mana je plnohodnotné jídlo, nikoliv dietní potravinový doplněk.

Na téma hubnutí s Manou byl napsán článek v časopisu Health&Beauty, který je založen na reálné zkušenosti jedné ze čtenářek. Více v odkazu: goo.gl/kYXz2a.