Jsem těhotná/kojící žena. A co děti?

Mana a Mana Drink jsou určené pro každého zdravého jedince už od tří let věku. Složení bylo navrženo v souladu s doporučenými denními dávkami příjmu živin pro průměrného dospělého člověka, které vydávají Světová zdravotnická organizace (WHO) a Evropský úřad pro bezpečnost potravin (EFSA). Konzumaci v těhotenství nebo při kojení konzultujte se svým lékařem, neboť se Vaše potřeby vitamínů, minerálů a dalších živin se mohou od doporučeného dávkování pro zbytek dospělé populace lišit. Lékař by měl posoudit i vhodnost výrobku z hlediska surovin uvedených ve složení výrobku.

Mana je tedy potravina, kterou lze bezpečně konzumovat po 3. roce života. Užívání Many před tímto věkem, prosím, konzultujte s dětským lékařem nebo lékárníkem.

Optimální výživa dětí a adolescentů 

Děti a dospívající by měli být především vedeni k tomu, aby jedli rozmanitou stravu a stravovali se pravidelně, alespoň pětkrát denně. Měli by přijímat stravu bohatou na vlákninu, bílkoviny, zdravé tuky, vápník a vitamin D, který je důležitý pro správný vývin jejich kostí. Samozřejmě nesmějí ve stravě dítěte chybět i ostatní živiny, vitaminy a minerální látky. Jejich tělo je ve vývinu a potřebuje, aby jejich strava byla vyvážená. 

Mana by neměla tvořit u této věkové skupiny plnou náhradu rozmanité stravy, ale může sloužit jako plnohodnotná svačinka místo jídla z “automatu”, fastfoodu  nebo sladkostí s přidaným cukrem. Především Mana Dream s příchutí kakaa by mohla mít u dětí a adolescentů velký úspěch, a můžete mít jistotu, že jim dáváte jen to nejlepší. 


Složení výrobku naleznete zde.