Mana Drink Mark 5 | Origin

Drink Origin má lahodnou, krémovou a svěží ovesnou chuť s nádechem vanilky.

Mana Drink Origin je chutově neutrální. Od začátku byla chuťová neutralita naším záměrem, aby Vás příchuť neomrzela a měli jste možnost si Manu ochutit dle vašich preferencí.

Nutriční složení drinku se vzhledem k Mana Drinku Mark 4 nezměnilo, tedy množství sacharidů, tuků, bílkovin, vitamínů a minerálních látek zůstává stejné. Jedna 330 ml láhev nutričně kompletního Drinku Origin vám dodá stále celých 400 kcal energie.

Origin pokryje 20 % vaší denní nutriční potřeby. Jeden Drink obsahuje neuvěřitelných 20,8 g bílkovin, 38 vitamínů a minerálů, komplexní sacharidy s celkovým glykemickým indexem GI 29, vlákninu a hodnotné tuky, které vás rychle zasytí a nastartují váš organismus.

Zdrojem hodnotných tuků jsou lipidy z řepky, slunečnice, kokosu, ovsa, ze lnu a skvělé zastoupení omega-3 mastných kyselin DHA* a EPA** (*DHA = dokosahexaenová kyselina ** EPA = eikosapentaenová kyselina) z mořských řas.

Zdrojem našich komplexních sacharidů je kukuřice, oves a cukerná řepa. Oves je také důležitým zdrojem vlákniny a zdraví prospěšných beta-glukanů.

Mana Drink Origin má lahodnou, krémovou a svěží ovesnou chuť s nádechem vanilky.