Mana Prášek Mark 5 | Origin

Mana Prášek Origin má lahodnou, krémovou a svěží ovesnou chuť s nádechem vanilky.

Neutrální příchuť Mana Prášku Origin, některým zákazníkům připomíná jemnější ovesnou kaši. Chuťová neutralita tohoto prášku byla naším záměrem z toho důvodu, aby si koncový zákazník mohl Manu podle vlastních preferencí dochutit. Výborná je s ovocem, kávou nebo skořicí, dochutit se dá ale i naslano například zeleninou nebo oblíbeným kořením. Chutná však skvěle i bez dochucení.

Nutriční složení Prášku se i přes všechny inovace oproti předchozí verzi nezměnilo, tedy množství sacharidů, tuků, bílkovin, vitamínů a minerálních látek zůstává stejné. A co je tou inovací? Olejové a práškové složky se podařilo sloučit do jedné robustní substance použitím inovační techniky míchání za studena nazvané  “High-speed cold mixing”, tedy s absencí záhřevu.

Jedna porce nutričně kompletního Prášku Dream vám dodá 400 kcal energie. Dream pokryje 20 % vaší denní nutriční potřeby. S jednou porcí Dreamu přijmete 20,4 g bílkovin, 6,7 g vlákniny, 38 vitamínů a minerálů, komplexní sacharidy s celkovým glykemickým indexem GI 29 a hodnotné tuky, které vás rychle zasytí a nastartují váš organismus.

A co se nám ještě s příchodem nové verze Mana Prášku podařilo? Efektivně jsme zmenšili kompaktní balení o olejové lahvičky, čímž jsme snížili obsah plastů oproti předchozí verzi o 50,2 % a celých 20 % jsme ušetřili na papíru. Tím klesla vydaná energie potřebná k výrobě a zcela jistě to není konec našim snahám. Mana a její evoluce, to je neustálé dobrodružství, nové výzvy a hledání dokonalosti.


Mana Prášek Origin má neutrální příchuť.