Jakub Krejčík

CEO & spoluzakladatel

Jakub vystudoval podnikatelskou fakultu (MBA). Má zkušenosti v řízení firem a logistice jejich fungování. Vždy měl potřebu vše efektivně zdokonalovat a zefektivňovat funkčnost. Touha dávat každodenním věcem vyšší smysl a společenský přesah ho nikdy neopustila, a nejen proto se pustil do vývoje vlastního nutričního nápoje. 

Chce obrátit stravovací priority, restartovat současné pojetí potravin a tentokrát postavit nutriční hodnoty na první místo. Miluje Marvel comics.

Grigory Vyatkin

Chief Design Officer & spoluzakladatel

Grigory vystudoval uměleckou školu v Petrohradě. Zabývá se  designem, reklamou a vizuální komunikací už více než 15 let.

Díky jeho smyslu pro detail se snaží promítnout filozofii Heaven Labs  "zevnitř-ven". Je připraven zajistit, aby byla Mana k dispozici každému na této planetě.

Je hrdý otec, krásně maluje, má rád východní filozofii, chi-gong a jógu.

Marek Humpl

Chief R&D Officer & spoluzakladatel

Marek vystudoval organickou chemii (Mgr.), pokračuje v doktorském studiu na Univerzitě Karlově v Praze a dlouhodobě se zaměřuje na biologicky aktivní látky.

Stará se o technologické postupy, kontrolu kvality a používané ingredience s ohledem na nejnovější poznatky z odborné literatury.

Má dlouholeté a praktické zkušenosti s aplikovanou chemií, zkrátka je to chemik tělem i duší.

Zuzana Krejčíková

Public Relations & spoluzakladatelka

Zuzana vystudovala politologii a public relations v Praze (Mgr.) a přes 10 let pracuje v oblasti reklamy a marketingu. Ráda komunikuje s lidmi a miluje kouzlo reklamy. Na svět se za každých okolností dívá pozitivně a snaží se vidět ve všem to dobré.

Manu vnímá nejen jako potravinu, ale především jako prostředek s vyšším smyslem, který může pomáhat. Miluje zvířata, nebe a vesmír.

Jakub Stejskal

Vedoucí Software & IT

Jakub vystudoval informatiku v Rožnově pod Radhoštěm. V Maně spravuje e-shopy, řeší napojení na externí systémy a celkově se stará o IT firmy.

Ve volném čase se rád věnuje svým projektům – většinou ho najdete někde v čajovně s kvalitním zeleným čajem, vodnicí a MacBookem. Ráno si do Many rád přidává espresso.

Klára Vohnoutová

Vedoucí zákaznické podpory

Klára vystudovala obor Podnikání a administrativa (Ing.) na Provozně ekonomické fakultě v Praze. Je společenská, komunikativní a má ráda svět v pohybu.

Svůj volný čas tráví nejvíce s přáteli a rodinou. Miluje léto, sport, zvířata a přírodu. Mezi její největší záliby patří cestování, zvláště pobyt na horách.

Dáša Stískalová

Čistota a pořádek

Dáša je vyučená prodavačka s praxí 34 let. Má státní zkoušku ze psaní na stroji.

Její největší láskou je vnučka Anička, rodina a zahrádkaření.

Cosmo Ape

Firemní tvářička

Cosmo Ape ['kosmo ejp] je intergalaktický cestovatel, chemik, teoretický a praktický fyzik, kutil, ale také třeba první zkušební pilot vesmírného sboru. Nyní je uznávaným členem a firemní tvářičkou naší posádky. Nejenže je odborníkem na problematiku výživy, ale snadno opraví třeba hyperpohon vesmírné lodi nebo dokáže pokecat o multiverse teorii.

Najde správné řešení pro každý problém a vždy má štěstí po svém boku. Cosmo Ape respektuje přítele i nepřítele, takže každý souhlasí tím, že “je to frajer”!

Denisa Beranová

Zákaznická podpora

Dokončuje studium na Univerzitě Hradec Králové, obor Cizí jazyky se zaměřením na cestovní ruch.

Jejím největším koníčkem je cestování. Ráda tráví čas v přírodě, hlavně na horách.

Roman Hanzlík

Výroba a expedice

Od kuchyňského sporáku přes showroom s bio limonádami se Roman objevil u nás v Heaven Labs. Jelikož se stravuje vegansky, je pro něj Mana správnou volbou a také se mu zamlouvá minimální ekologická stopa.

Je fanouškem Bohemians 1905 a St. Pauli. Má rád poker a občas přijme pozvání zahrát na párty jako DJ.

David Růžička

Vedoucí výroby

David vystudoval střední zahradnickou školu.

Zajímá se o původní přírodní kultury a inspiruje se jejich způsobem života a tradicemi. Rád sleduje lední hokej a cvičí.

Soňa Talacko

Vedoucí R&D

Soňa vystudovala Biochemii (Mgr.) na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Během pětiletého působení v Ústavu molekulární genetiky AVČR v Praze se zabývala buněčnými mechanismy regulace nádorového bujení a zde také získala doktorský titul (PhD.).

Soňu zajímá vztah mezi výživou a zdravím člověka a také způsob, jak tělu co nejefektivněji dodat všechny potřebné živiny. Aktivně se podílí na vzdělávání v oblasti biochemie a molekulární biologie lidského těla.

Soňa je éterická bytost a má ráda jógu.

Diana Gallasová

Project coordinator

Diana vystudovala žurnalistku a filmovou vědu v Olomouci. Z teorie rychle přešla k praxi a více než pět let se věnovala festivalové organizaci a filmové produkci nejen v Česku, ale i zahraničí.

Ráda sportuje, cestuje nebo tráví volný čas s přáteli.

Tomáš Krajniak

Retail & B2B

Tomáš nezapře studium na Pedagogické fakultě a mezi převážně mladšími kolegy se cítí velmi dobře. Zkušenosti sbíral v korporátech, menších společnostech i vlastních projektech až zakotvil v Heaven Labs. Má rád změny a nemá problém řešit náhlé komplikované situace s úsměvem.

Uvědomuje si neopakovatelnost každého okamžiku, řádně si ho užívá a málokdy si stěžuje. On prostě nemá na co.

Jeho charakteristika ve zkratce: Aotearoa, Carolina Reaper, AC/DC, Cannondale, Buakaw, XXII.

Ekaterina Baeva

Laborantka R&D

Ekaterina vystudovala Moskevskou státní univerzitu M. V. Lomonosova v oboru Biosyntéza (Mgr.) a v současné době dokončuje postgraduální studium na VŠCHT v oboru Technologie potravin.

Ve volném čase ráda cvičí, fotí a setkává se s přáteli. Miluje zvířata a jejím hlavním koníčkem je psaní, zpívání, nahrávání a mastering vlastních písní.

Anna Frýbortová

Laborantka R&D

Anna vystudovala Vysokou školu chemicko-technologickou v Praze, obor Technologie potravin (Ing.). V Maně pracuje na vývoji nových produktů, správě výroby a její dokumentaci.

Ve volném čase se pod záštitou DDM Praha věnuje přípravě a organizaci jediného larpového tábora a workshopu pro děti. Ráda sportuje, čte a tráví čas se svými nejbližšími.

Kristýna Prokopová

Zákaznická podpora

Kristýna vystudovala obor Veřejná správa a regionální rozvoj na Provozně ekonomické fakultě ČZU.

Svůj volný čas nejraději tráví s přáteli či rodinou, poznáváním nových míst nebo poslechem hudby. Miluje zvířata, přírodu a cestování.

Michal Šnajdr

Výroba a expedice

Michal je kluk z vesnice, co se vydal hledat štěstí do města. Studuje magisterské studium na ČZU, obor Informatika. Kromě počítačů a moderních technologií jej obecně přitahují nejrůznější témata, namátkově zdravý životní styl, psychologie nebo třeba vesmír.

Je imunní vůči stádovému efektu. Nedá dopustit na své přátele a jako každý správný Čech rád zajde na jedno. Nebo i na víc.

Martin Lanta

Online marketing manager

Martin pracuje v online marketingu již 6 let, zkusil si práci ve velkých korporátech, e-shopech i marketingových agenturách, takže se nebál rozjet své vlastní webové projekty. Na online marketingu ho baví to, že je jednoduše funkční a měřitelný.

Vášní se mu stala veganská kuchyně, kterou přijal za svůj životní styl a filosofii. Kromě sebevědomého tance v kuchyni se věnuje svému hudebnímu projektu, hraje na kytaru, baskytaru, trochu na bicí, rapuje, screamuje i skládá.

Josef Studený

HR Director

Josef je absolventem Masarykova ústavu ČVUT v oboru Pedagogika, didaktika a psychologie. Řadu let se věnoval obchodu a v roce 2002 se dal na dráhu HR konzultanta a trenéra. A cítí, že tak udělal dobře! Tři roky učil studenty doktorských programů na ČVUT v manažerských a motivačních dovednostech. Nejvíce ho těší, když lidé kolem něj rostou, zlepšují se a jsou úspěšnější a spokojenější v práci i osobním životě.

Petr Penev

Vedoucí expediční haly

Petr vystudoval jazykové gymnázium v Plzni se zaměřením na angličtinu. Jeho životní vášní se stala hudba, které se také aktivně věnuje jako párty DJ a producent.

Dále se také zajímá o fitness a zdravý životní styl, proto mu je filosofie Many tak blízká.

Tomáš Pilát

3D Technican Artist

Tomáš vystudoval obor Reklamní grafika na střední škole reklamní tvorby, ovšem pak se zamiloval do 3D grafiky a jejích rafinovaných polygonů.

Svůj volný čas tráví s rodinou hlavně tak, že se marně snaží unavit svou dcerku, aby šla brzy spát. Vedle rodiny Tomáš miluje sport, zejména plavání ve studené vodě, na kterém je závislý tak moc, že v létě trochu trpí. V neposlední řadě je také vášnivý chovatel vášnivého bostonského teriéra Ramba.

Jan Zavadil

3D Motion Artist

Jan vystudoval uměleckou školu v Bredě (NL) se zaměřením na 3D vizualizaci a animaci (BEng.). Od roku 2001 se zabývá tvorbou filmů, Večerníčku a reklamy. V Heaven Labs se stará o chod 3D oddělení, animaci a její technickou část. Nadevše miluje svou ženu a děti, kterým chce být dobrým vzorem. Rád tráví čas s rodinou, jízdou na motorce a animací.

Vendula Kapustová

Asistentka

Vendula se narodila ve Zlíně, kde vystudovala Univerzitu Tomáše Bati (Ing.). Nejvíc na světě miluje svou rodinu, přítele, kamarády a kočku Emu. Ve volném čase si nejradši zajde s přáteli na kus dortu a kávu, v létě se přejídá zmrzlinou nebo chodí do zoo, kde je schopná hodiny pozorovat lenochody. Mezi její záliby patří knihy, vyšívání, pečení a každodenní cvičení.

Tereza Pitašová

Asistentka

Tereza vystudovala Obchodní akademii v Náchodě, odkud také pochází.

Jejím koníčkem je maskérství, kvůli kterému se na půl roku přestěhovala do Londýna, kde na umělecké univerzitě absolvovala kurz speciálních make-up efektů pro film. Tomuto koníčku se občas věnuje ve volném čase.

Miluje léto, cestování a čas strávený s rodinou. Radost jí dělá dobrá hudba, tanec, fitness a elektrická kytara. Od té doby, co je součástí Mana týmu, chodí do práce s úsměvem.

Kateřina Matějková

Laborant

Kateřina vystudovala obor Kvalita a bezpečnost potravin na VŠCHT Praha, kde nyní pokračuje v doktorském studiu.

Vždy ji bavilo vzdělávat se v oblasti výživy a stravování a cítí, že je zde ukrytý její největší potenciál. Nespokojí se se špatnou kvalitou a vždy se snaží vybrat si to lepší. Stále se aktivně vzdělává na seminářích, přednáškách či čtením knih.

Ve volném čase ji baví trénování s vlastní váhou či závažím, procházky, focení a editace fotek. Dále také psaní, které jí umožňuje urovnat si své myšlenky.

Filip Kubík

Webdesigner

Filip vystudoval ateliér Grafického designu 1 v Ústí nad Labem (MgA). Posléze odjel na zkušenou jako front-end designer do Londýna a Nizozemí.

Fascinuje ho propojení umění a technologie. Dlouhodobě se věnuje problematice lidského měřítka v digitálních produktech a designu interakcí.

V Maně má na starosti tvář webu a posouvání písmenek o jeden pixel.

Ve volném čase se věnuje poslechu elektronické hudby a JavaScriptu, tuto činnost nazývá skromně „kyberšamanismus“.

Eliška Zvoníková

HR Specialista

Eliška vystudovala Vyšší odbornou školu prevence kriminality a krizového řízení v Praze. Po škole začala pracovat jako personalistka a v tomto oboru již zůstala.

Moc ráda cestuje. Každý rok vyráží na vysokohorskou turistiku a za aktivním odpočinkem k moři. Líbí se jí moderní vojenská technika a je pravidelným návštěvníkem různých leteckých dnů a armádních akcí. Volný čas často tráví s přáteli.  Ráda si zajde do divadla, kina nebo se doma podívá na zajímavý film. Nejraději má sci-fi.