Klára Vohnoutová

Customer Care Manager

Klára je manažerkou "Customer care" teamu.

Klára odpovídá za celkovou spokojenost našich zákazníků. Nejdůležitějším posláním je zajistit, aby se zákazníkovi dostalo co nejlepšího servisu ze strany zákaznické podpory. A to jak v oblasti zodpovídání nejrůznějších typů dotazů, přes zajištění objednávky, až po úspěšné doručení zboží zákazníkovi.

Do Many Klára nastoupila jako čerstvá absolventka České zemědělské univerzity v Praze, kde vystudovala magisterský obor Podnikání a administrativa na Provozně ekonomické fakultě. Během studia jsem pracovala formou brigády jako asistentka účetní pro českou účetní firmu.

Svůj volný čas nejraději věnuje rodině a svým nejbližším přátelům. Miluje přírodu a nejvíce si pročistí hlavu výšlapy v horách (zatím jen v rámci ČR, ale doufá, že se brzy podívá i do zahraničí). Pokud zrovna netráví čas v přírodě, ráda si přečte knížku, podívá se na film nebo si zajde zaplavat.

"Mana pro mě znamená být součástí něčeho velkého a smysluplného. A to nejen díky svému jedinečnému konceptu, ale i postoji, který zaujímá k přírodě. Je pro mě převratem v oblasti stravování a udává zcela nový alternativní směr. V neposlední řadě pro mě Mana znamená tým úžasných lidí. " ♥