Klára Vohnoutová

Customer Care Manager

Klára odpovídá za spokojenost našich zákazníků. Jejím  posláním je zajistit, aby se zákazníkovi dostalo co nejlepšího servisu ze strany zákaznické podpory. A to jak v oblasti zodpovídání nejrůznějších typů dotazů, ale také zajištění objednávky a úspěšné doručení zboží zákazníkovi.

Do Many Klára nastoupila jako čerstvá absolventka České zemědělské univerzity v Praze, kde vystudovala magisterský obor Podnikání a administrativa na Provozně ekonomické fakultě. Během studia pracovala brigádně jako asistentka účetní pro českou účetní firmu.

Svůj volný čas nejraději věnuje rodině a svým nejbližším přátelům. Miluje přírodu a nejvíce si pročistí hlavu výšlapy v horách (zatím jen v rámci ČR, ale doufá, že se brzy podívá i do zahraničí). Pokud zrovna netráví čas v přírodě, ráda si přečte knížku, podívá se na film nebo si zajde zaplavat.

"Mana pro mě znamená být součástí něčeho velkého a smysluplného. A to nejen díky svému jedinečnému konceptu, ale i postoji, který zaujímá k přírodě. Je pro mě převratem v oblasti stravování a udává zcela nový alternativní směr. V neposlední řadě pro mě Mana znamená tým úžasných lidí.  ♥"