Eliška Zapletalová

Marketing Trainee

Eliška je součástí marketingového týmu jako Marketing Trainee. Její pracovní náplní je především práce s digitálními komunikačními kanály, vytváření kontentu a online komunikace s cílem zvýšit brand awareness a udžování vztahů se zákazníky.

Před nástupem do Many Eliška pracovala rok v Austrálii jako baristka v hotelu Holiday Inn, při čemž pomáhala s vytvářením kontentu pro jejich sociální kanály. Poté žila dva roky v Anglii, kde studovala business and management a zároveň pracovala pro kavárnu na univerzitě jako baristka a také jim pomáhala s marketingem a sociálními médii.

Elišky vášní je sport, zdravá výživa, holistic lifestyle, rodina, kreativita a cestování. Miluje cizí jazyky, přírodu, činky a burákové máslo a ráda hraje na klavír.

"Manu jsem pila dávno předtím, než jsem o tuto pozici zažádala, takže by se dalo říct, že je to značka, ve kterou opravdu věřím. Jak ráda říkám: 'Lepší Mana jak rohlík s paštikou. Součástí Mana týmu jsem teprve chvíli, přesto mám pocit, že je jsem udělala opravdu dobře, že jsem si vybrala právě tuto pozici. Pracovat v nádherném prostoru společně s milými lidmi, kteří milují co dělají, je pro mě práce snů. Čím více studuji fungování těla a jídla, tím více chápu, jaký je Mana nutriční poklad."