Eliška Zvoníková

Human Resources Specialist

Eliška je Human Resources Specialist.

Eliška má v Maně na starosti veškerou personální agendu a nábor. Obsahem mé práce je administrace vzniku, změn a ukončení pracovního poměru, evidence dovolených, příprava podkladů, zajištění náboru nových zaměstnanců, inzerce volných pracovních míst, komunikace s uchazeči, účast na výběrových řízeních a samozřejmě spousta dalších věcí, které jsou každodenní součástí práce personalisty.

Vystudovala Vyšší odbornou školu prevence kriminality a krizového řízení v Praze. Po dokončení studií začala pracovat jako personalistka a u tohoto oboru také již zůstala. Před Manou dlouho pracovala jako HR specialista pro českou IT společnost. Získala zde cenné zkušenosti a stala se z ní profesionálka v oboru.

"Moc ráda cestuji. Každý rok vyrážím na vysokohorskou turistiku a za aktivním odpočinkem k moři. Líbí se mi moderní vojenská technika a jsem pravidelným návštěvníkem různých leteckých dnů a armádních akcí. Volný čas často trávím s přáteli. Zajdu si do divadla, kina nebo se doma podívám na zajímavý film. Nejraději mám sci-fi.

Manu vnímám jako unikátní myšlenku a pokrokový přístup ke stravování. Rychlé jídlo, které si s chutí dám v práci i na cestách. Velice cením, že složení je čistě veganské a výroba se snaží co nejvíce omezit dopad na životní prostředí. Mana je pro mě příležitost být součástí týmu skvělých a inspirativních lidí."