František Bučil

Production Manager

František vede výrobní tým Many, a to od prvotní přípravy všech surovin, vitamínů, olejů, přes pomocný personál, který se na výrobě podílí, až po výrobní směny. Ve spolupráci s dalšími spolupracovníky pro ně přípravuje plán výroby, vytváří plán směn a všechny výrobní postupy, kterými se musí řídit, aby se Mana vyráběla ve správné kvalitě.

Vystudoval Univerzitu Pardubice, obor klinická biologie a chemie. Mnoho let pracoval ve farmaceutické společnosti, kde začínal jako pomocná síla v laboratoři, později přes vedoucího laboratoře vedl oddělení kontroly jakosti a následně jako ředitel výroby vedl skupinu lidí ve výrobě. Zde získal zkušenosti jak v oblasti jakosti, tak v oblasti výroby. Kontrolní audity ho naučily přípravovat dokumenty k výrobě.

Ve volném čase se František věnuje hlavně vytrvalostnímu běhu. Běh do 10 km je pro něj jen takové rozklusání. Rád běhá sám v přírodě, ale atmosféra závodů jej vždy doslova pohltí.

"Mana je pro mě ideální přípravek k dodržování výživy nejen v práci, ale i během celého dne kdykoli v průběhu roku. Pomáhá mi udržovat se v ideální fyzické i psychické pohodě a samozřejmě je skvělá hlavně v době časové zaneprázdněnosti, kdy nemusím řešit jídlo ve fast foodech. Jsem rád, že se nyní mohu spolupodílet na výrobě a i vývoji tohoto skvělého produktu."