Jan Zavadil

3D Motion Artist

Honza je 3D Motion Artist.

Honzovou náplní je v první řadě rozpohybovat maskota Many "Cosmo Ape", jak po tvůrčí animační stránce, tak i po technické stránce věci jako je výroba Apova rygu pro umožnění jeho pohybu. Dále se Honza stará o chod 3D oddělení, jako je řešení komplikací a usnadnění či urychlení 3D výroby Apa a celkový proces 3D výroby.

Svou cestu 3D světem Honza započal studií uměleckého oboru Vizuálního umění se zaměřením na Animaci v Holandsku, při kterém měl následně příležitost jako stážista v Praze pracovat jako animátor na českém pokračování filmu "Kozí příběh". Po úspěšném zakončení studia Honza pracoval v animačním studiu Eallin, na pozici 3D Animátor a Generalista, kde měl příležitost pracovat zejména na dvou řadách českého večerníčku "Nejmenší slon na světě", či jiných seriálech a mnoha reklamách do celého světa.

Ve svém volném čase se Honza nejraději věnuje svým dětem a manželce, aby jim byl dobrým otcem a vzorem. Mimo to se Honza rád samozřejmě zabývá animací, a také jízdou na motorce, či společně s rodinou starostí o farmu.

"Mana se pro mě stala nezaměnitelnou součástí dne, na doplnění energie a zahnání hladu, hlavně jako snídaně či odpolední posilnění. Ovšem rád si dám Manu i jen tak, protože jsem si oblíbil její chuť a výhody."