Jan Zavadil

3D Motion Artist

Honzovou náplní je v první řadě rozpohybovat maskota Many "Cosmo Ape".Pracuje na němjak po tvůrčí animační stránce, tak i po technické stránce věci jako je výroba Apova rygu pro umožnění jeho pohybu. Dále se Honza stará o chod 3D oddělení, řešení komplikací a usnadnění či urychlení 3D výroby Apa a celkový proces 3D výroby.

Svou cestu 3D světem Honza započal studií uměleckého oboru Vizuálního umění se zaměřením na Animaci v Holandsku, při kterém měl následně příležitost jako stážista v Praze pracovat jako animátor na českém pokračování filmu "Kozí příběh". Po úspěšném ukončení studia Honza pracoval v animačním studiu Eallin na pozici 3D Animátor a Generalista, kde měl příležitost pracovat zejména na dvou řadách českého večerníčku "Nejmenší slon na světě", či jiných seriálech a mnoha celosvětových reklamách.

Ve svém volném čase se Honza nejraději věnuje svým dětem a manželce, aby byl dobrým otcem a vzorem. Mimo to se Honza rád samozřejmě zabývá animací, a také jízdou na motorce a péčí o farmu.

"Mana se pro mě stala nezaměnitelnou součástí dne, na doplnění energie a zahnání hladu, hlavně v rámci snídaně či odpoledního posilnění. Rád si ovšem dám Manu i jen tak, protože jsem si oblíbil její chuť a výhody."