Kateřina Koselová

Social Media Manager
kate@drinkmana.com
+420 776 232 445

Kačka má v Maně na starost veškerá social media a spolupráci s influencery. Věnuje se akvizici zákazníků právě skrze sociální kanály a to co nejefektivnější a nejkreativnější formou. Neméně důležitá je pro její pozici i tzv. retention rate - udržení zákazníků.

Od roku 2015 Kačka žila a studovala v Dánsku, kde zároveň začala se svou kariérou v místní firmě v oblasti turismu. Nejbohatší zkušenosti si odnesla nejen z Dánska, ale rovněž z německého Mnichova, kde pracovala právě v oblasti Social Media pro společnost FlixBus.

I přes nekončící nutkání právě probíhající aktivitu dokončit je pro Kačku work-life balance relativně důležitý. Miluje slunce a nejlépe se zrelaxuje v prostředí hor či moře a to v doprovodu nejbližších. Volný čas ráda zaplní i oblíbenou knížkou, sportem nebo v přítomnosti svých (či cizích) koček.

"MANA pro mě znamená změnu. Neustále vyvíjející a měnící se svět doslova prahne po inovaci a potřebě měnit, zdokonalovat a optimalizovat aktuální procesy i postoje. Pro mě tou inovací, tou změnou, je právě MANA."