Liběna Housková

Logistics Manager

Liběna je Logistics Manažerkou.

V Maně má na starosti logistické zajištění veškerých surovin a pomocných materiálů pro výrobu tak, aby naši zákazníci vždy měli k dispozici svou Manu včas. S tím souvisí i organizace distribuce hotových produktů. 

Vystudovala ekonomickou fakultu obor financování a účetnictví, ale této profesi se nikdy nevěnovala. Vždy pracovala ve výrobních společnostech, kde zodpovídala za různé oblasti výroby. Před nástupem do Many pracovala ve společnosti Drager, kde měla na starosti zajištění výroby helem pro hasiče a záchranáře z celého světa. 

"Kromě četby knih, filosofie, malování, hry na klarinet, plavání, pěstění různých květin a zeleniny, jsou mojí největší vášní motocykly. Zejména italské (Moto Guzzi) a anglické (Norton). Miluji jízdu - pro pocit absolutní volnosti, závody - pro jejich energizující atmosféru a žasnu nad technickými "vychytávkami" old motorek. Mým snem je vlastní stavba cafe raceru Moto Guzzi a návštěva závodů Tourist Trophy na ostrově Man."

"Mana pro mě znamená fantastickou myšlenku, úžasné lidi, geniální produkt, životní filosofii a důkaz Boží prozřetelnosti :)"