Liběna Housková

Logistics Manager

Liběna má v Maně má na starosti veškeré logistické zajištění. Dohlíží na logistiku surovin a pomocných materiálů pro výrobu tak, aby naši zákazníci vždy měli k dispozici svou Manu včas. S tím pak souvisí i organizace distribuce hotových produktů.

Vystudovala ekonomickou fakultu obor financování a účetnictví, ale této profesi se nikdy nevěnovala. Vždy pracovala ve výrobních společnostech, kde zodpovídala za různé oblasti výroby. Před nástupem do Many pracovala ve společnosti Drager, kde měla na starosti zajištění výroby helem pro hasiče a záchranáře z celého světa.

Kromě četby knih, filosofie, malování, hry na klarinet, plavání, pěstění květin a zeleniny, jsou její největší vášní motocykly. Zejména italské (Moto Guzzi) a anglické (Norton). Miluje jízdu, dává jí  pocit absolutní volnosti. Užívá si i závody  pro jejich energizující atmosféru a žasne nad technickými "vychytávkami" old motorek. Jejím snem je vlastní stavba cafe raceru Moto Guzzi a návštěva závodů Tourist Trophy na ostrově Man.

"Mana pro mě znamená fantastickou myšlenku, úžasné lidi, geniální produkt, životní filosofii a důkaz Boží prozřetelnosti :)"