Martin Lanta

Online Marketing Specialist

Martin je Online Marketing Specialist.

V Maně má Martin na starosti vše, co se týká online marketingu. Reklamy na Google, Sklik, Facebook, vyhledávání, bannery, videa, newslettery, vyhodnocování, anylýzy, statistiky, plánování, doměřování, managment kampaní, hledání nových cest, kde a jak Manu prezentovat na internetu a nejen na něm. K tomu mu pomáhá externí PPC agentura, copywriter a překladatel.

Před Manou pracoval ve společnosti Central Group jako online marketing specialista a dále také pro marketingiovou agenturu PROPEOPLE jako sales/marketing specialista a planner. A předtím několik let pro Kytary.cz.

Ve volném čase rád poslouchá a tvoří hudbu (kytara, basa, bicí, screamo,rap), vaří, sportuje (kruhové tréninky, jóga, kolo, běh), má rád hory, četbu, filsosofii a ekologii.

"Pro Manu pracuju, protože jí věřím a protože má velký vliv na společnost jako takovou. Možná někdy do věcí kecám víc, než bych asi měl, ale je to jen proto, že chci, aby Mana byla neprůstřelným vzorem pro ostatní firmy a abych se k ní mohl vždy a všude hrdě hlásit. Mana je pro mě spojením ideální práce, která mě baví a které rozumím, společně s mojí životní, etickou a ekologickou životní filosofií."