Martin Štolba

Premix Specialist

Martin je člen chemické části výrobního týmu. Přímo připravuje olej, který je jedna ze dvou složek Many. Dohlíží na kvalitu vstupních surovin, správný poměr vstupních látek do výroby, výslednou chuť a kvalitu výstupního produktu, což znamená, že musí ochutnávat skutečně hodně Many :) Dále pomáhá při zpracování všech tabulek a dokumentů k surovinám, které je potřeba katalogizovat.

Chemii Martin studoval již od střední školy. Pak pokračoval ve studiu na přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy, tu ale nakonec nedostudoval. Před nástupem do Many pracoval jako skladník, postupem času se propracoval až na vedoucího směny expedice zboží.

Ve volném čase čte knihy, hraje deskové hry a věnuje se osobnostnímu rozvoji. Rád si také zajde zacvičit, zaběhat nebo se projet na kole.

"Mana je budoucnost. Časem se podle mě takto bude stravovat většina populace. Sám jsem poprvé vyzkušel verzi MARK2 a pravidelně ji používám od MARK3, a proto sám vím, jakého progesu dosáhla. Mana pro mě není jen zaměstnání, spíš to je skupina přátel, kteří pracují na společné misi, jak zlepšit stravování."