Robin Navrátil

eCommerce Manager

Valerie má v Maně hned několik aktivit. Pečuje o ambasadory, jezdí s Manou na eventy a hlavně cílí na gaming, který je jí od malička nejblíž.

Na tuto pozici nastoupila po roce působení jako administrativní podpora pro R&D tým. Měla na starosti zejména komunikaci s dodavateli a to jak v Čechách, tak i v zahraničí.

Před Manou pracovala jako Sales Assistant v herní společnosti, která se zabývala publishingem pro malá herní studia a vyvíjela hlavně indie hry. V průběhu let se společnosti podařilo vydat i větší tituly, které už spíše zapadaly do kategorie AAA, jako např. její milovaný Gears of War nebo známější gigant Tomb Raider.

Valeriiným největším koníčkem jsou videohry, Marvel (hlavně Strážci Galaxie) a knihy. K těm se většinou dostává právě díky filmům, které jsou vydané na základě knižní nebo herní předlohy.

"Mana pro mě znamená jídlo bez výčitek, protože je veganská, a to na ní oceňuji nejvíce. Kromě toho, že skvěle chutná, tak taky funguje. Nejsou to jen sliby, je to garance. Mana je rychle připravená a jednoduše se konzumuje, což pro mě, jakožto hráče, který občas zapomene, že den má jen 24 hodin, znamená spásu. V práci mě udržuje plnou energie po celý den. Je pro mě čest pracovat pro společnost, která má na tomto zázraku zásluhu a být součástí R&D týmu. Prostředí v kanceláři je navíc Marvel friendly, a to je ta třešnička na dortu :)."