Tereza Matoušková

Customer Specialist

Pracuji v oddělení Customer Care jako jedna ze skvělé party holek, které se snaží pomoci zákazníkům s jakýmkoliv dotazem či požadavkem.

Pracovala jsem brigádně jako recepční v jedné auditorské firmě, kde jsem měla možnost komunikovat s lidmi a to mě moc bavilo. Zároveň jsem pracovala externě jako fotografka a redaktorka pro internetové magazíny, současně s tím spravuji i svůj instagram a blog o bydlení a designu.

Ve svém volném čase se nejradši věnuji svým dětem - rádi si malujeme, hrajeme "Človeče, nezlob se" či si jen tak čteme. Když mám možnost a čas pro nějaké své aktivity, tak mě nejčastěji najdete za foťákem, kdy fotím pro svůj Instagram náš byt a různé produkty. Moje kreativní já se nejradši vybíjí tímto způsobem, ale najdete mě i s činkou v ruce a vždy s úsměvem na rtech třeba na bruslích či jen tak na procházce.

"MANA je pro mne něco jako takový dar z nebes. Tahle práce přišla v tu nejvhodnější dobu, kdy přijít mohla a já si jí moc vážím a užívám si skvělý kolektiv, který tady máme. Zároveň je to něco, co mi pomůže s jídlem a dostat tak do těla všechno potřebné. A kdo ještě neochutnal MANA dort, jakoby nebyl :)."