Veronika Holomková

Scientific & Research Consultant

Veronika je Scientific & Research Consultant.

Veronika má na starost kontrolu a úpravu odborných veřejně publikovaných informací na webových stránkách firmy v jazycích CZ/ENG/DE, aktualizuje změny nutričního složení a značení dle nově vydaných verzí produktů Mana. Má na starost kompletní a kontinuální upgrading FAQ. Podílí se se vývoji nových Mana produktů.

Dále má na starost odborné dotazy týkající se složení produktů, jednotlivých ingrediencí, jejich působení na lidské zdraví, vhodného dávkování produktu a výživových aspektů při užívání Mana produktů.

Těsně před nástupem do Many složila státní zkoušku na potravinářské fakultě na Vysoké škole chemicko-technologické v Praze. Studium bylo její hlavní náplní. Při škole byla instruktorka plavání v soukromé firmě Sport Academy. Její poslední stáž byla ve Státním ústavu pro kontrolu léčiv.

Svůj volný čas tráví se svým přítelem, rodinou a přáteli. Miluje sportovat, cestovat a sebevzdělávat se. Má radost, když pro její blízké může připravit nějaké překvapení (např. když připraví něco dobrého na zub.). Baví ji sociální sítě (především Instagram), nejen jako nástroj pro komunikaci s kamarády, ale i jako marketingový nástroj.

"Vždy jsem se zajímala o zdravou stravu a její vliv na lidské zdraví. Tím, že jsem studovala chemii se tento zájem ještě prohloubil. Sama se ráda zdravě stravuji, a proto je Mana součástí mého denního jídelníčku.  Pracuji s produktem, který mě zajímá, chutná mi a spojil mě s lidma, s kterýma bych se třeba nikdy nebýt Many nepoznala. DÍKY MANO!"