Vojtěch Setnička

Logistics Specialist

V Maně pracuje Vojtěch na pozici Specialista nákupu a logistiky. Jeho úkolem je tak především zajistit, aby se hotové Mana produkty dostaly včas k zákazníkům. Má na starosti tedy převoz surovin či hotových výrobků, kontroluje stavy skladů a zabývá se i celní problematikou.

Vystudoval obor Management leteckých podniků na Vysoké škole obchodní v Praze. Před nástupem do Many téměř 2 roky pracoval jako Load Controller, kde bylo jeho úkolem zajistit správné naložení a vyvážení letadel mezinárodních leteckých společností. Má také pracovní zkušenosti v oblasti celní deklarace.

Volný čas nejraději tráví pohybem v přírodě jako turista či běžec. V zimě pak rád vyráží do běžkařské stopy. Také rád cestuje.

"Mana pro mě znamená výbornou alternativu k běžné stravě. Vyhovuje mi, že si ji člověk může vzít kamkoliv sebou a během krátké chvíle doplní energii pro další průběh dne. Mana je pro mě nejen produkt dnešní doby, ale také budoucnosti. a Jsem rád, že mohu být součástí týmu skvělých lidí, který jej vede tím správným směrem."