Silné ruce do výroby

Pracujte s námi

Heaven Labs není obyčejná firma, v našich laboratořích vzniká božské jídlo. Jsme česká společnost, která ovlivňuje celou planetu. A právě teď nám schází někdo, kdo se k naší misi připojí.

Stereotyp u nás nenajdete, držíme krok s dobou a sami bez ustání vytváříme nové a lepší technologie. Ať už se hlásíte do výroby nebo laboratoře, stáváte se součástí našeho božího týmu. Pak s námi měníte způsob, jakým lidé doposud přemýšleli o jídle. Padneme si do oka?

Vaším úkolem bude:

Výroba nejvyspělejšího jídla na světě

Manuální práce, která pomáhá odbourávat stres

Ruční naplňování MANA zásobníků

Stáčení a pytlování výsledných směsí do bigbagů

Koho hledáme?

Siláka, co má radost z fyzické práce

Osobnost zodpovědnou a loajální

Člověka důsledného s pozitivním přístupem k práci

Kolegu ochotného výhledově pracovat i ve večerních směnách

Nehledáme hned Mirka Dušína, ale trestní rejstřík by měl být čistý

Učení z nebe nepadají, ale za zkušenosti dáváme body navíc

Milovník konceptu Mana podmínkou :-)

Co nabízíme?

Práce, která má smysl a podporuje unikátní produkt posledních let

Být součástí skvělého týmu, který mění koncept stravování

Zajímavé platové ohodnocení

Neomezená zásoba MANY a ostatních nápojů po celou pracovní dobu

Firemní fitko, lekce jógy a fyzioterapie

Nezapomenutelné teambuildingy a další společné akce

Jsem stvořený/á pracovat jako:

Děkujeme. Budeme vás kontaktovat.
Oops! Something went wrong while submitting the form.