Skladník / Řidič VZV

Pracujte s námi

Heaven Labs není obyčejná firma, v našich laboratořích vzniká božské jídlo. Jsme česká společnost, která ovlivňuje celou planetu. A právě teď nám schází někdo, kdo se k naší misi připojí.

Stereotyp u nás nenajdete, držíme krok s dobou a sami bez ustání vytváříme nové a lepší technologie. Ať už se hlásíte do výroby nebo laboratoře, stáváte se součástí našeho prima týmu. Pak s námi měníte způsob, jakým lidé doposud přemýšleli o jídle. Padneme si do oka?

Vaším úkolem bude:

výroba nejvyspělejšího jídla na světě

manuální práce, která pomáhá odbourávat stres

nakládání a vykládání materiálu pomocí VZV

ruční manipulace s materiálem

práce s paletovačem

operativní práce dle pokynů nadřízeného

uložení a označení materiálu

dohled nad bezpečným naložením zboží

dvousměnný provoz (ranní/odpolední)

Požadavky:

zkušenost s řízením VZV

fyzická zdatnost a radost z fyzické práce

přesouvání a přenášení materiálů

praxe z logistického centra výhodou

samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost a loajalitu

důslednost, pozitivní přístup k práci

zkušenosti z obdobné pozice vítané

milovník konceptu MANA podmínkou

trestní bezúhonnost

Benefity:

Práce, která má smysl a podporuje unikátní produkt posledních let.

Být součástí skvělého týmu, který mění koncept stravování.

Příjemné pracovní prostředí v Praze Uhříněvsi.

Zajímavé platové ohodnocení.

Neomezená zásoba MANY a ostatních nápojů po celou pracovní dobu.

Firemní fitko, lekce jógy a fyzioterapie.

Nezapomenutelné teambuildingy a další společné akce.

Jsem stvořený/á pracovat jako:

Děkujeme. Budeme vás kontaktovat.
Oops! Something went wrong while submitting the form.